چگونه به روستای وردیج یا واریش برویم؟ راهنمای سفر یک روزه به وردیش

روستای-وردیج

همیشه سفرهای خاص و ماجراجویانه را به سفرهای بدون هیاهو ترجیح می دهم. این که با ماشین شخصی از خانه بیرون بیایم و به یکی از جاهای دیدنی بکر اطراف محل سکونتم سر بزنم، به مراتب برایم لذت بخش تر است. به همین رو، تصمیم گرفتم تا سری به روستای وردیج تهران یا همان روستای واریش بزنم. روستای وردیج یکی از جاذبه های طبیعی و دیدنی اطراف تهران است که شاید از میان جمعیت چند میلیونی تهران، افراد کمی آن را دیده باشند. 

اگر شما هم به دیدن صخره هایی با شکل های عجیب و زیبا، که شاید کمی هم ترسناک باشد، علاقه دارید، روستای واریش مقصد جالبی برای شما است. راه رسیدن به این روستا، بسیار ساده بود و از سمت کرج و از طریق اتوبان راهی شدم. در هوای سرد بهمن ماه، مسیر چیزی حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه طول کشید و کمتر از حد انتظارم بود. 

از طبیعت بکر و مناظر طبیعی بسیار زیبای اطراف که در آن موقع سال، با سفیدی برف پوشیده شده بود، بگذریم. هوا، آسمان، سکوت لذت بخش، همه و همه نوید یک سفر فوق العاده را می داد. دور از هیاهوی شهر و آلودگی. اگر تا به اینجا، به دیدن روستای وردیج علاقه مند شده اید، در ادامه این مطلب از پیشنهاد سفر همراه ما باشید تا مسیر راه را نشانتان دهیم

اگر به طبیعت گردی اطراف تهران علاقه دارید، حتما سری به حوض سلطان قم هم بزنید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *